KONST / Litografier / Färglitografi 13418231
nr 1341 8231
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 169/200, Tiger, bladets mått: 50x34, oramat löst blad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:28:08
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.400 kr
1.800 kr
6
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
6
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
6